Yhteystiedot

Vamos Lahti

Kirkkokatu 27, 5. kerros, 15140 Lahti

Palvelunumero 050 358 9686

Parhaiten tavoitat meidät palvelunumerosta
klo 8-10 välillä.
Mikäli emme juuri sillä hetkellä pääse vastaamaan soittoosi, soitamme takaisin saman päivän aikana!

Vamos Lahden Miehiä

Henri Korhonen
Valemntaja
050 502 2477
henri.korhonen@hdl.fi

Toni Velin
Vertaisasiantuntija
toni.velin@hdl.fi

Vamos Lab Lahti

Elisa Lehto
Valmentaja
050 462 2346
elisa.lehto@hdl.fi

Martta Silen
Valmentaja
martta.silen@hdl.fi

Kasper Mäkinen
Valmentaja
050 359 2175
kasper.makinen@hdl.fi

NUOTTI-valmennus

Niina Rantanen
Nuotti-valmentaja
050 350 29 33
niina.rantanen@hdl.fi

Susanna Soderholm
Nuotti-valmentaja
050 466 1822
susanna.soderholm@hdl.fi 

Projektipäällikkö, yksikön lähiesihenkilö
Annika Lindeberg
050 307 5712
annika.lindeberg@hdl.fi

Palvelualuejohtaja
Minna Latonen
050 592 9017
minna.latonen@hdl.fi