Vamos-työntekijöiden yhteystiedot kaupungeittain

Espoo  Helsinki  Jyväskylä  Kuopio  Lahti  Oulu  Rovaniemi  Tampere Turku Vantaa

Vamoksen hallinto

Terhi Laine
Johtaja
0400 237 775
terhi.laine@hdl.fi

Vesa Sarmia
Kehittämispäällikkö, lisäksi Vamos Tampereen johto
050 413 0718
vesa.sarmia@hdl.fi

Tuire Lappalainen
Asiakkuuspäällikkö
050 468 3301
tuire.lappalainen@hdl.fi

 

Palvelualuejohtajat

Minna Latonen
Palvelualuejohtaja: Espoo, Lahti, Turku
050 592 9017
minna.latonen@hdl.fi

Leena Mannonen
Palvelualuejohtaja: Kuopio, Oulu, Rovaniemi, Siilinjärvi, Jyväskylä
050 438 7850
leena.mannonen@hdl.fi

Jenni Oliveira
Palvelualuejohtaja: Helsinki, Vantaa
050 412 1400
jenni.oliveira@hdl.fi

Tutustumiskäynnit Vamokseen

Mikäli olet kiinnostunut tutustumaan Vamoksen toimintaan, katso eri kaupunkien käytännöt.

Tervetuloa!