Yhteystiedot

Vamos Tampere

Kauppakatu 6 A (3.krs), 33210 Tampere

Valitettavasti tilamme ovat esteelliset, mutta valmennus ei ole sidottua tilaan. Yksilö- ja ryhmävalmennusta voidaan järjestää esteettömissä tiloissa.

Vamos Paja

Meeri Kokko
Valmentaja
050 473 4909
meeri.kokko@hdl.fi

Johanna Rantala
Valmentaja
050 562 8960
johanna.rantala@hdl.fi

Nuoret SIB Tampere

Karin Heikkilä
Nuorisokumppani
044 493 4242
karin.heikkila@sos-lapsikyla.fi

Terhi Naukkarinen
Nuorisokumppani
044 491 6690
terhi.naukkarinen@sos-lapsikyla.fi

Mikaela Paakkunainen
Valmentaja
050 443 3902
mikaela.paakkunainen@hdl.fi

Lotta Torppa
Valmentaja
050 571 4267
lotta.torppa@hdl.fi

Matkalla

Ville Mäkelä
Valmentaja
050 326 4250
ville.makela@hdl.fi

Maija-Kaisa Palo
Valmentaja
050 308 4189
maija-kaisa.palo@hdl.fi

Heidi Rytky-Ylinen
Valmentaja
044 770 0551
heidi.rytky-ylinen@tamperemissio.fi

Sirkku Rämö
Valmentaja
041 731 9787
sirkku.ramo@tamperemissio.fi

1000 mielen tarinaa

Jukka Törrö
Projektityöntekijä
050 410 6088
jukka.torro@hdl.fi

Ville Venesmäki
Projektityöntekijä
050 570 8774
ville.venesmaki@hdl.fi

 

Vamos Nuotti

Saara Sillanpää
NUOTTI-valmentaja
050 470 6428
saara.sillanpaa@hdl.f

 

Yksikönjohtaja

Kirsimari Peltomäki
050 566 3692
kirsimari.peltomaki@hdl.fi

Palvelualuejohtaja

Leena Mannonen
050 438 7850
leena.mannonen@hdl.fi